wtorek, 1 kwietnia 2008

Wolne wtorki i śluby homoseksualne

Dziś jest wtorek. pierwszy kwietnia, czyli prima aprillis. Tutaj chyba nie obchodzą tego "święta" o ile można je nazwać świętem.
Dowiedziałem się już dziś, że w Londynie ma byc ruch prawostronny specjalnie dla Polaków, że nie będziemy organizować Euro 2012 (to może akurat nie był żart:P) i że we Wrocławiu będzie można wziąć ślub homoseksualny.
Wtorek jak wtorek - jak zwykle wolny i jak zwykle zajęty. To taki erazmusowy paradoks, że każda wolna chwila zamienia się w tę najbardziej zajętą. A ma to swoje racjonalne uzasadnienie. Mianowicie.. Obowiązkowe wykłady zabierają nam czas, a niewiele z nich wynosimy, bo są po portugalsku. Jeszcze systemy elektroniczne łapię na zajęciach, ale inne przedmioty średnio. Na wykładach więc nie jesteśmy bardzo zajęci, bo nie rozumiemy za wiele.. Zatem czas, który zostaje nam wolny musimy spędzać na odrabianie tego co inni robią na wykładach. Chociaż nie tylko;)
No ale dla mnie na przykład wtorek, który jest cały wolny schodzi na robienie projektów, uczenie się na testy, zakupy (na które w inne dni nie mam czasu:/), spanie itp..
Chciałem jeszcze tylko nadmienić, że dziś świętujemy obronę pracy Sabriny (którą może kojarzycie ze zdjęć). Co prawda jeszcze się nie obroniła, ale jedzie specjalnie w tym celu do Brazylii jutro wieczorem, więc musimy świętować przed.
Tak więc dnia 8.04 o godzinie 19 czasu Polskiego odbywa się akcja "Trzymamy Kciuki dla Sabriny":P jeżeli ktoś chce oczywiście;)

Rozdział trzeci Triptyku napiszę na dniach.
Pozdrowienia dla wszystkich z wolnowtorkowego Aveiro!

7 komentarzy:

mamuśka pisze...

A ja dziś nie usłyszałam ani jednego żartu:((

Anonimowy pisze...

Witaj :*
Dawno mnie tu nie było :)
I niektórymi faktami jestem zaskoczona :P
Przyjeżdżaj do nas, bo coraz częściej zaczyna się o Tobie mówić :)
Daj czasem znak życia :)
Pozdrawiam :)

Powodzenia!

AsiaGapa pisze...

To wcześniej to ja :)

Mateusz pisze...

hehe. No własnie się zastanawiałem kto to pisze;)

AsiaGapa pisze...

;)

AsiaGapa pisze...

Dużo zdrowia i słodyczy, Aśka tego Ci dziś życzy :)
Wszystkiego najlepszego Staruchu :)
Wracaj do nas szybko :D

:*

Mateusz pisze...

Dziękuję:) Dostałem też mail i już odpisałem;)
Pozdrawiam!